hbk_cforge_mod (1.0.4) - en to hy translation catalogue (6 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Body
hy: Բովանդակություն

en: Images
hy: Նկարներ

en: title
hy: վերնագիր

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Image
hy: Նկար
