hbk_cforge_mod (1.0.4) - en to id translation catalogue (10 entries)

en: Title
id: Judul

en: Body
id: Isi

en: Images
id: Gambar

en: title
id: judul

en: Description
id: Deskripsi

en: Image
id: Gambar

en: Custom
id: Tersuai

en: Example
id: Contoh

en: Loop
id: Pengulangan

en: light
id: ringan
