hbk_cforge_mod (1.0.4) - en to is translation catalogue (8 entries)

en: Title
is: Titill

en: Body
is: Meginmál

en: Images
is: Myndir

en: title
is: titill

en: Description
is: Lýsing

en: Image
is: Mynd

en: Custom
is: Sérsniðið

en: Hello world!
is: Halló heimur!
