hbk_cforge_mod (1.0.4) - en to it translation catalogue (9 entries)

en: Title
it: Titolo

en: Body
it: Corpo

en: Images
it: Immagini

en: title
it: titolo

en: Description
it: Descrizione

en: Image
it: Immagine

en: Custom
it: Personalizzato

en: Example
it: Esempio

en: Loop
it: Iterazione
