hbk_cforge_mod (1.0.4) - en to ja translation catalogue (10 entries)

en: Title
ja: タイトル

en: Body
ja: 本文

en: Images
ja: イメージ

en: title
ja: タイトル

en: Description
ja: 説明

en: Image
ja: 画像

en: Custom
ja: カスタム

en: Example
ja: 例

en: Loop
ja: ループ

en: Image Style
ja: イメージスタイル
