hbk_cforge_mod (1.0.4) - en to jv translation catalogue (7 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Body
jv: Isi

en: Images
jv: Gambar

en: Description
jv: Katrangan

en: Image
jv: Gambar

en: Custom
jv: Kostum

en: Example
jv: Contoné
