hbk_cforge_mod (1.0.4) - en to kk translation catalogue (7 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Body
kk: Мазмұны

en: Images
kk: Суреттер

en: title
kk: аты

en: Description
kk: Сипаттама

en: Image
kk: Сурет

en: Custom
kk: Өзгертпелі
