hbk_cforge_mod (1.0.4) - en to km translation catalogue (6 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Body
km: តួ

en: Images
km: រូបភាព

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Image
km: រូប​ភាព

en: Custom
km: ផ្ទាល់ខ្លួន
