hbk_cforge_mod (1.0.4) - en to kn translation catalogue (8 entries)

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: Body
kn: ವಿವರಣೆ , ವಿಷಯ ,ಮಾಹಿತಿ

en: Images
kn: ಚಿತ್ರಗಳು

en: title
kn: ತಲೆಬರಹ

en: Description
kn: ವರ್ಣನೆ

en: Image
kn: ಚಿತ್ರ

en: Custom
kn: ಇಚ್ಛೆಯ

en: Example
kn: ಉದಾಹರಣೆ
