hbk_cforge_mod (1.0.4) - en to ku translation catalogue (7 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Body
ku: ناوەڕۆک

en: Images
ku: وێنه‌کان

en: title
ku: ناونیشان

en: Description
ku: دەربارە

en: Image
ku: وێنە

en: Custom
ku: درووستکراو
