hbk_cforge_mod (1.0.4) - en to lt translation catalogue (9 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Body
lt: Turinys

en: Images
lt: Vaizdai

en: title
lt: pavadinimas

en: Description
lt: Aprašymas

en: Image
lt: Nuotrauka

en: Custom
lt: Savitas

en: Example
lt: Pavyzdys

en: Loop
lt: Ciklas
