hbk_cforge_mod (1.0.4) - en to lv translation catalogue (9 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Body
lv: Saturs

en: Images
lv: Attēli

en: title
lv: virsraksts

en: Description
lv: Apraksts

en: Image
lv: Attēls

en: Custom
lv: Pielāgots

en: Example
lv: Piemērs

en: Loop
lv: Cilpa
