hbk_cforge_mod (1.0.4) - en to ml translation catalogue (6 entries)

en: Title
ml: തലക്കെട്ട്

en: Body
ml: ഘടന

en: Images
ml: ചിത്രങ്ങൾ

en: title
ml: തലക്കെട്ട്‌

en: Description
ml: വിവരണം

en: Image
ml: ചിത്രം
