hbk_cforge_mod (1.0.4) - en to mn translation catalogue (6 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Body
mn: Үндсэн хэсэг

en: Images
mn: Зураг

en: title
mn: гарчиг

en: Description
mn: Тайлбар

en: Image
mn: Зураг
