hbk_cforge_mod (1.0.4) - en to my translation catalogue (8 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Body
my: စာကိုယ်

en: Images
my: ဓာတ်ပုံများ

en: title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Image
my: ပုံရိပ်

en: Example
my: ဥပမာ

en: Hello world!
my: မင်္ဂလာပါ ကမ္ဘာကြီးခင်ဗျား!
