hbk_cforge_mod (1.0.4) - en to ne translation catalogue (6 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Body
ne: मुख्य भाग

en: Images
ne: तस्विरहरु

en: title
ne: शिर्षक

en: Description
ne: विवरण

en: Custom
ne: अनुकूल
