hbk_cforge_mod (1.0.4) - en to nl translation catalogue (11 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Body
nl: Inhoud

en: Images
nl: Afbeeldingen

en: title
nl: titel

en: Description
nl: Beschrijving

en: Image
nl: Afbeelding

en: Custom
nl: Aangepast

en: Example
nl: Voorbeeld

en: Loop
nl: Lus

en: Image Style
nl: Afbeeldingsstijl

en: Background style
nl: Achtergrondstijl
