hbk_cforge_mod (1.0.4) - en to nn translation catalogue (7 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Body
nn: Brødtekst

en: Images
nn: Bilete

en: title
nn: tittel

en: Description
nn: Beskriving

en: Image
nn: Bilete

en: Custom
nn: Tilpassa
