hbk_cforge_mod (1.0.4) - en to ps translation catalogue (5 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Body
ps: تنه

en: Description
ps: سپړنه

en: Image
ps: انځور

en: Custom
ps: خپلېخوښه
