hbk_cforge_mod (1.0.4) - en to pt translation catalogue (10 entries)

en: Title
pt: Título

en: Body
pt: Corpo

en: Images
pt: Imagens

en: title
pt: título

en: Description
pt: Descrição

en: Image
pt: Imagem

en: Custom
pt: Personalizado

en: Example
pt: Exemplo

en: Loop
pt: Ciclo

en: Hello world!
pt: Olá mundo!
