hbk_cforge_mod (1.0.4) - en to ro translation catalogue (9 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Body
ro: Conținut

en: Images
ro: Imagini

en: title
ro: titlu

en: Description
ro: Descriere

en: Image
ro: Imagine

en: Custom
ro: Personalizat

en: Example
ro: Exemplu

en: Loop
ro: Buclă
