hbk_cforge_mod (1.0.4) - en to ru translation catalogue (11 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Body
ru: Содержимое

en: Images
ru: Изображения

en: title
ru: заголовок

en: Description
ru: Описание

en: Image
ru: Изображение

en: Custom
ru: Собственная

en: Example
ru: Пример

en: Loop
ru: Цикл

en: Hello world!
ru: Привет мир!

en: Image Style
ru: Стиль изображения
