hbk_cforge_mod (1.0.4) - en to sk translation catalogue (8 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Body
sk: Text

en: Images
sk: Obrázky

en: title
sk: názov

en: Description
sk: Popis

en: Image
sk: Obrázok

en: Custom
sk: Vlastná

en: Example
sk: Príklad
