hbk_cforge_mod (1.0.4) - en to sv translation catalogue (9 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Body
sv: Brödtext

en: Images
sv: Bilder

en: title
sv: titel

en: Description
sv: Beskrivning

en: Image
sv: Bild

en: Custom
sv: Anpassad

en: Example
sv: Exempel

en: Hello world!
sv: Hej världen!
