hbk_cforge_mod (1.0.4) - en to te translation catalogue (6 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: Body
te: వివరము

en: Images
te: బొమ్మలు

en: title
te: శీర్షిక

en: Description
te: వివరణ

en: Image
te: బొమ్మ
