hbk_cforge_mod (1.0.4) - en to tr translation catalogue (10 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: Body
tr: Gövde

en: Images
tr: Resimler

en: title
tr: başlık

en: Description
tr: Açıklama

en: Image
tr: Resim

en: Custom
tr: Özel

en: Example
tr: Örnek

en: Loop
tr: Döngü

en: Hello world!
tr: Merhaba dünya!
