hbk_cforge_mod (1.0.4) - en to ug translation catalogue (7 entries)

en: Title
ug: تىما

en: Images
ug: رەسىملەر

en: title
ug: ماۋزۇ

en: Description
ug: بايانى

en: Image
ug: سۈرەت

en: Custom
ug: ئۆزى بەلگىلەش

en: Loop
ug: دەۋرىي
