hbk_cforge_mod (1.0.4) - en to vi translation catalogue (10 entries)

en: Title
vi: Tiêu đề

en: Body
vi: Nội dung

en: Images
vi: Hình ảnh

en: title
vi: tiêu đề

en: Description
vi: Mô tả

en: Image
vi: Ảnh

en: Custom
vi: Tùy chỉnh

en: Example
vi: Ví dụ

en: Loop
vi: Lặp

en: Slider
vi: Thanh trượt
