E-commerce sale of bags (1.0.1) - en to gl translation catalogue (15 entries)

en: Images
gl: Imaxes

en: title
gl: título

en: Description
gl: Descrición

en: Image
gl: Imaxe

en: Default
gl: Predeterminado

en: Dimensions
gl: Dimensións

en: All
gl: Todo

en: Block
gl: Bloque

en: Footer
gl: Pé de páxina

en: Comment
gl: Comentario

en: Button
gl: Botón

en: Messages
gl: Mensaxes

en: price
gl: prezo

en: images
gl: imaxes

en: Large (480×480)
gl: Grande (480x480)
