E-commerce sale of bags (1.0.2) - en to de translation catalogue (26 entries)

en: Images
de: Bilder

en: title
de: Titel

en: Description
de: Beschreibung

en: Image
de: Bild

en: Default
de: Standard

en: Galleries
de: Galerien

en: Dimensions
de: Abmessungen

en: All
de: Alle

en: Footer
de: Fußzeile

en: Comment
de: Kommentar

en: Desc
de: Absteigend

en: Messages
de: Benachrichtigungen

en: subtitle
de: Untertitel

en: price
de: Preis

en: images
de: Bilder

en: Collection
de: Kollektion

en: video
de: Video

en: Shipments
de: Sendungen

en: Asc
de: Aufsteigend

en: Trier par
de: Zuordnen

en: Éléments par page
de: Einträge pro Seite

en: Réinitialiser
de: Zurücksetzen

en: Paragraphs
de: Seitenabschnitte

en: All products
de: Alle Produkte

en: Large (480×480)
de: Groß (480x480)

en: Top header
de: Kopfzeile
