E-commerce sale of bags (1.0.2) - en to fil translation catalogue (8 entries)

en: Images
fil: Mga larawan

en: title
fil: pamagat

en: Description
fil: Paglalarawan

en: Default
fil: Pamantayan

en: All
fil: Lahat

en: Block
fil: Tipak

en: Footer
fil: Paanan

en: Comment
fil: Puna
