E-commerce sale of bags (1.0.2) - en to nl translation catalogue (23 entries)

en: Images
nl: Afbeeldingen

en: title
nl: titel

en: Description
nl: Beschrijving

en: Image
nl: Afbeelding

en: Default
nl: Standaard

en: Galleries
nl: Albums

en: Dimensions
nl: Afmetingen

en: All
nl: Alle

en: Block
nl: Blok

en: Footer
nl: Voet

en: Comment
nl: Reactie

en: Desc
nl: Aflopend

en: Button
nl: Knop

en: Messages
nl: Berichten

en: price
nl: prijs

en: images
nl: afbeeldingen

en: Collection
nl: Collectie

en: Shipments
nl: Verzendingen

en: Asc
nl: Oplopend

en: Appliquer
nl: Toepassen

en: Réinitialiser
nl: Reset

en: Paragraphs
nl: Paragrafen

en: Large (480×480)
nl: Groot (480×480)
