hbk_forge (1.0.17) - en to ca translation catalogue (32 entries)

en: Content
ca: Contingut

en: Go to previous page
ca: Vés a la pàgina anterior

en: Go to next page
ca: Vés a la pàgina següent

en: Page title
ca: Títol de la pàgina

en: Page
ca: Pàgina

en: Breadcrumb
ca: Fil d'ariadna

en: Header
ca: Capçalera

en: Custom
ca: Personalitzat

en: Tools
ca: Eines

en: Node template
ca: Plantilla de node

en: Full text
ca: Text complet

en: Font size
ca: Mida del tipus de lletra

en: ‹ Previous
ca: ‹ Anterior

en: Next ›
ca: Següent ›

en: Next page
ca: Pàgina següent

en: Go to first page
ca: Vés a la primera pàgina

en: Go to last page
ca: Vés a la darrera pàgina

en: Primary tabs
ca: Pestanyes primàries

en: Secondary tabs
ca: Pestanyes secundàries

en: Masquerade
ca: Enmascara't

en: mobile
ca: mòbil

en: Pagination
ca: Paginació

en: wide
ca: ample

en: « First
ca: « Primer

en: Last »
ca: Últim »

en: Breadcrumbs
ca: Fil d'ariadna

en: Current page
ca: Pàgina actual

en: Previous page
ca: Pàgina anterior

en: Dark
ca: Fosc

en: Last page
ca: Última pàgina

en: First page
ca: Primera pàgina

en: narrow
ca: estret
