hbk_forge (1.0.17) - en to eu translation catalogue (22 entries)

en: Content
eu: Edukia

en: Go to previous page
eu: Joan aurreko orrira.

en: Go to next page
eu: Joan hurrengo orrira.

en: Page title
eu: Orriaren izenburua

en: Page
eu: Orria

en: Header
eu: Goiburua

en: Custom
eu: Pertsonalizatua

en: Tools
eu: Tresnak

en: Full text
eu: Testu osoa

en: Font size
eu: Letra tamaina

en: ‹ Previous
eu: ‹ Aurrekoak

en: Next ›
eu: Hurrengoak ›

en: Go to first page
eu: Joan lehen orrira

en: Go to last page
eu: Joan azken orrira.

en: Primary tabs
eu: Atal primarioak

en: Secondary tabs
eu: Atal sekundarioak

en: mobile
eu: mugikorra

en: wide
eu: zabalera

en: « First
eu: « Lehenengoa

en: Last »
eu: Azkena »

en: Breadcrumbs
eu: Ogi-apurrak

en: Current page
eu: Uneko orrialdea
