hbk_forge (1.0.17) - en to fi translation catalogue (36 entries)

en: Content
fi: Sisältö

en: Go to previous page
fi: Siirry edelliselle sivulle

en: Go to next page
fi: Siirry seuraavalle sivulle

en: Page title
fi: Sivun otsikko

en: Page
fi: Sivu

en: Breadcrumb
fi: Murupolku

en: Header
fi: Ylätunniste

en: Custom
fi: Oma

en: Tools
fi: Työkalut

en: Node template
fi: Solmumalli

en: Sidebar left
fi: Vasen sivupalkki

en: Sidebar right
fi: Oikea sivupalkki

en: Full text
fi: Koko teksti

en: Font size
fi: Fontin koko

en: Purple
fi: Violetti

en: ‹ Previous
fi: ‹ Edellinen

en: Next ›
fi: Seuraava ›

en: Default display
fi: Oletusnäkymä

en: Next page
fi: Seuraava sivu

en: Go to first page
fi: Siirry ensimmäiselle sivulle

en: Go to last page
fi: Siirry viimeiselle sivulle

en: Teal
fi: Sinivihreä

en: Primary tabs
fi: Ensisijaiset välilehdet

en: Secondary tabs
fi: Toissijaiset välilehdet

en: mobile
fi: mobiili

en: Pagination
fi: Sivutus

en: wide
fi: laaja

en: « First
fi: « Ensimmäinen

en: Last »
fi: Viimeinen »

en: Breadcrumbs
fi: Murupolku

en: Current page
fi: Tämänhetkinen sivu

en: Previous page
fi: Edellinen sivu

en: Dark
fi: Tumma

en: Last page
fi: Viimeinen sivu

en: First page
fi: Ensimmäinen sivu

en: narrow
fi: kapea
