hbk_forge (1.0.17) - en to hu translation catalogue (45 entries)

en: Content
hu: Tartalom

en: Go to previous page
hu: Ugrás az előző oldalra

en: Go to next page
hu: Ugrás a következő oldalra

en: Page title
hu: Oldal címe

en: Page
hu: Oldal

en: Breadcrumb
hu: Morzsa

en: Header
hu: Fejléc

en: Custom
hu: Egyéni

en: Tools
hu: Eszközök

en: Node template
hu: Tartalomsablon

en: Sidebar left
hu: Bal oldalsáv

en: Sidebar right
hu: Jobb oldalsáv

en: Full text
hu: Teljes szöveg

en: Font size
hu: Betűméret

en: Purple
hu: Bíbor

en: Slider
hu: Csúszka

en: ‹ Previous
hu: ‹ Előző

en: Next ›
hu: Következő ›

en: Default display
hu: Alapértelmezés szerinti megjelenés

en: Next page
hu: Következő oldal

en: Go to first page
hu: Ugrás az első oldalra

en: Go to last page
hu: Ugrás az utolsó oldalra

en: Teal
hu: Halványkék

en: Primary tabs
hu: Elsődleges fülek

en: Secondary tabs
hu: Másodlagos fülek

en: Masquerade
hu: Álcázás

en: mobile
hu: mobil

en: green
hu: zöld

en: Pagination
hu: Oldalszámozás

en: wide
hu: széles

en: « First
hu: « Első

en: Last »
hu: Utolsó »

en: Breadcrumbs
hu: Morzsák

en: Theme color
hu: Sminkszín

en: Current page
hu: Jelenlegi oldal

en: Previous page
hu: Előző oldal

en: Vertical align
hu: Függőleges igazítás

en: blue
hu: kék

en: brown
hu: barna

en: orange
hu: narancs

en: Dark
hu: Sötét

en: Last page
hu: Utolsó oldal

en: First page
hu: Első oldal

en: narrow
hu: keskeny

en: Go to page @key
hu: @key. oldalra ugrás
