hbk_forge (1.0.17) - en to hy translation catalogue (6 entries)

en: Content
hy: Պարունակություն

en: Go to previous page
hy: Անցնել նախորդ էջին

en: Go to next page
hy: Անցնել հաջորդ էջին

en: Page title
hy: Էջի վերնագիր

en: Page
hy: Էջ

en: Tools
hy: Գործիքներ
