hbk_forge (1.0.17) - en to ja translation catalogue (30 entries)

en: Content
ja: コンテンツ

en: Go to previous page
ja: 前のページへ

en: Go to next page
ja: 次のページへ

en: Page title
ja: ページのタイトル

en: Page
ja: ページ

en: Breadcrumb
ja: パンくず

en: Header
ja: ヘッダー

en: Custom
ja: カスタム

en: Tools
ja: ツール

en: Full text
ja: すべてのテキスト

en: Font size
ja: フォントサイズ

en: ‹ Previous
ja: ‹ 前

en: Next ›
ja: 次 ›

en: Default display
ja: デフォルト表示

en: Next page
ja: 次ページ

en: Go to first page
ja: 先頭ページへ

en: Go to last page
ja: 最終ページへ

en: Primary tabs
ja: プライマリータブ

en: Secondary tabs
ja: セカンダリータブ

en: mobile
ja: モバイル

en: Pagination
ja: ページ送り

en: wide
ja: 広

en: « First
ja: « 最初

en: Last »
ja: 最後 »

en: Breadcrumbs
ja: パンくず

en: Current page
ja: カレントページ

en: Previous page
ja: 前ページ

en: Last page
ja: 最終ページ

en: First page
ja: 先頭ページ

en: narrow
ja: 狭小
