hbk_forge (1.0.17) - en to jv translation catalogue (14 entries)

en: Content
jv: Konten

en: Go to previous page
jv: Kācā sakdurungé

en: Go to next page
jv: Kācā terusané

en: Page title
jv: Judhul kācā

en: Page
jv: Kācā

en: Breadcrumb
jv: Bilah papan

en: Custom
jv: Kostum

en: Full text
jv: Teks lengkap

en: Font size
jv: Ukuran huruf

en: Go to first page
jv: Kācā pertama

en: Go to last page
jv: Kācā terakhir

en: Primary tabs
jv: Tab Primer

en: Secondary tabs
jv: Tab sékundér

en: wide
jv: āmbā
