hbk_forge (1.0.17) - en to km translation catalogue (12 entries)

en: Content
km: មាតិកា

en: Go to previous page
km: ទៅ​ទំព័រ​មុន

en: Go to next page
km: ទៅ​ទំព័រ​បន្ទាប់

en: Page title
km: ចំណងជើង​ទំព័រ

en: Page
km: ទំព័រ

en: Header
km: បឋម​កថា

en: Custom
km: ផ្ទាល់ខ្លួន

en: Full text
km: អត្ថបទ​ពេញ

en: Go to first page
km: ទៅ​ទំព័រ​ដំបូង​

en: Go to last page
km: ទៅ​ទំព័រ​ចុងក្រោយ​

en: Primary tabs
km: ផ្ទាំង​ចម្បង

en: Secondary tabs
km: ផ្ទាំង​រង
