hbk_forge (1.0.17) - en to lv translation catalogue (21 entries)

en: Content
lv: Saturs

en: Go to previous page
lv: Uz iepriekšējo lapu

en: Go to next page
lv: Uz nākamo lapu

en: Page title
lv: Lapas nosaukums

en: Page
lv: Lapa

en: Breadcrumb
lv: Atpakaļceļš

en: Header
lv: Galvene

en: Custom
lv: Pielāgots

en: Tools
lv: Rīki

en: Full text
lv: Pilns teksts

en: Font size
lv: Fonta izmērs

en: ‹ Previous
lv: ‹ Iepriekšējais

en: Next ›
lv: Nākamais ›

en: Default display
lv: Noklusētais izskats

en: Next page
lv: Nākamā lapa

en: Go to first page
lv: Doties uz pirmo lapu

en: Go to last page
lv: Doties uz pēdējo lapu

en: Primary tabs
lv: Primārās cilnes

en: Secondary tabs
lv: Sekundārās cilnes

en: Masquerade
lv: Maskēšanās

en: mobile
lv: mobilā
