hbk_forge (1.0.17) - en to ps translation catalogue (13 entries)

en: Content
ps: منځپانګه

en: Page title
ps: پاڼې سرلیک

en: Page
ps: پاڼه

en: Header
ps: سرۍ

en: Custom
ps: خپلېخوښه

en: Tools
ps: توكي

en: Full text
ps: ټول متن

en: Next page
ps: بله پاڼه

en: mobile
ps: موبایل

en: Current page
ps: اوسنی پاڼه

en: Previous page
ps: مخکنۍ پاڼه

en: First page
ps: لومړی پاڼې

en: narrow
ps: نری
