hbk_forge (1.0.17) - en to sl translation catalogue (12 entries)

en: Content
sl: Vsebine

en: Go to previous page
sl: Pojdi na prejšnjo stran

en: Go to next page
sl: Pojdi na naslednjo stran

en: Page title
sl: Naslov strani

en: Page
sl: Stran

en: Header
sl: Glava

en: Custom
sl: Prilagojeno

en: Full text
sl: Celotno besedilo

en: Go to first page
sl: Pojdi na začetno stran

en: Go to last page
sl: Pojdi na zadnjo stran

en: Primary tabs
sl: Primarni zavihki

en: Secondary tabs
sl: Sekundarni zavihki
