hbk_forge (1.0.17) - en to sr translation catalogue (6 entries)

en: Content
sr: Садржај

en: Page title
sr: Наслов стране

en: Breadcrumb
sr: Мрвице

en: Primary tabs
sr: Примарни табови

en: Secondary tabs
sr: Секундарни табови

en: Breadcrumbs
sr: Навигација са путањом
