hbk_forge (1.0.17) - en to tr translation catalogue (32 entries)

en: Content
tr: İçerik

en: Go to previous page
tr: Önceki sayfaya git

en: Go to next page
tr: Sonraki sayfaya git

en: Page title
tr: Sayfa başlığı

en: Page
tr: Sayfa

en: Breadcrumb
tr: Sayfa yolu

en: Header
tr: Üst bilgi

en: Custom
tr: Özel

en: Tools
tr: Araçlar

en: Node template
tr: Düğüm şablonu

en: Full text
tr: Tam metin

en: Font size
tr: Yazı tipi boyutu

en: Purple
tr: Mor

en: ‹ Previous
tr: ‹ Önceki

en: Next ›
tr: Sonraki ›

en: Default display
tr: Varsayılan görünüm

en: Next page
tr: Sonraki sayfa

en: Go to first page
tr: İlk sayfaya git

en: Go to last page
tr: Son sayfaya git

en: Primary tabs
tr: Birincil sekmeler

en: Secondary tabs
tr: İkincil sekmeler

en: mobile
tr: mobil

en: Pagination
tr: Sayfalama

en: wide
tr: geniş

en: « First
tr: « İlk

en: Last »
tr: Son »

en: Current page
tr: Şu an kullanılan sayfa

en: Previous page
tr: Önceki sayfa

en: Last page
tr: Son sayfa

en: First page
tr: İlk sayfa

en: narrow
tr: dar

en: Go to page @key
tr: @key. sayfaya git
