hbk_forge (1.0.17) - en to vi translation catalogue (24 entries)

en: Content
vi: Nội dung

en: Go to previous page
vi: Đến trang kế trước

en: Go to next page
vi: Đến trang sau

en: Page title
vi: Tiêu đề trang

en: Page
vi: Trang

en: Header
vi: Tiêu đề

en: Custom
vi: Tùy chỉnh

en: Tools
vi: Các công cụ

en: Node template
vi: Khuôn mẫu node

en: Full text
vi: Bản văn đầy đủ

en: Font size
vi: Cỡ chữ

en: Slider
vi: Thanh trượt

en: Default display
vi: Trình bày mặc định

en: Go to first page
vi: Đến trang đầu tiên

en: Go to last page
vi: Đến trang cuối cùng

en: Primary tabs
vi: Tab chính

en: Secondary tabs
vi: Thẻ phụ

en: green
vi: lục

en: Current page
vi: Trang hiện thời

en: Previous page
vi: Trang trước

en: Select a color
vi: Chọn một màu

en: blue
vi: xanh

en: orange
vi: cam

en: Dark
vi: Sẫm màu
