hbk_forge (1.0.18) - en to gl translation catalogue (29 entries)

en: Content
gl: Contido

en: Go to previous page
gl: Ir á páxina anterior

en: Go to next page
gl: Ir á seguinte páxina

en: Page title
gl: Título da páxina

en: Page
gl: Páxina

en: Breadcrumb
gl: Miga de pan

en: Header
gl: Encabezado

en: Custom
gl: Personalizado

en: Tools
gl: Ferramentas

en: Full text
gl: Texto completo

en: Font size
gl: Tamaño do tipo de letra

en: Slider
gl: Deslizador

en: ‹ Previous
gl: ‹ Anterior

en: Next ›
gl: Seguinte ›

en: Default display
gl: Presentación predeterminada

en: Next page
gl: Páxina Seguinte

en: Go to first page
gl: Ir á primeira páxina

en: Go to last page
gl: Ir á última páxina

en: Primary tabs
gl: Lapelas principais

en: Secondary tabs
gl: Lapelas secundarias

en: Top Header
gl: Encabezado Superior

en: Pagination
gl: Paxinación

en: wide
gl: grosa

en: « First
gl: « Primeira

en: Last »
gl: Última »

en: Breadcrumbs
gl: Migas de pan

en: Current page
gl: Páxina actual

en: Previous page
gl: Páxina anterior

en: Dark
gl: Escuro
