hbk_forge (1.0.18) - en to ast translation catalogue (8 entries)

en: Content
ast: Conteníu

en: Go to previous page
ast: Dir a la páxina anterior

en: Go to next page
ast: Dir a la páxina siguiente

en: Page title
ast: Títulu de la páxina

en: Page
ast: Páxina

en: Header
ast: Encabezáu

en: Custom
ast: Personalizáu

en: Full text
ast: Testu completu
