hbk_forge (1.0.18) - en to cs translation catalogue (27 entries)

en: Content
cs: Obsah

en: Go to previous page
cs: Přejít na předchozí stranu

en: Go to next page
cs: Přejít na další stranu

en: Page title
cs: Název stránky

en: Page
cs: Stránka

en: Breadcrumb
cs: Drobečková navigace

en: Header
cs: Hlavička

en: Custom
cs: Vlastní

en: Tools
cs: Nástroje

en: Full text
cs: Celý text

en: Font size
cs: Velikost fontu

en: ‹ Previous
cs: ‹ Předchozí

en: Next ›
cs: Následující ›

en: Default display
cs: Výchozí zobrazení

en: Next page
cs: Následující stránka

en: Go to first page
cs: Přejít na první stranu

en: Go to last page
cs: Přejít na poslední stranu

en: Primary tabs
cs: Hlavní záložky

en: Secondary tabs
cs: Sekundární záložky

en: mobile
cs: mobilní

en: wide
cs: široký

en: « First
cs: « První

en: Last »
cs: Poslední »

en: Breadcrumbs
cs: Drobečková navigace

en: Current page
cs: Aktuální stránka

en: Previous page
cs: Předchozí stránka

en: Last page
cs: Poslední stránka
