hbk_forge (1.0.18) - en to eo translation catalogue (12 entries)

en: Content
eo: Enhavo

en: Go to previous page
eo: Iru al antaŭa paĝo

en: Go to next page
eo: Iru al proksima paĝo

en: Page title
eo: Paĝa titolo

en: Page
eo: Paĝo

en: Header
eo: Kaplinio

en: Custom
eo: Propra

en: Full text
eo: Plena teksto

en: Font size
eo: Grandeco de tiparo

en: Go to first page
eo: Iru al unua paĝo

en: Go to last page
eo: Iru al fina paĝo

en: wide
eo: larĝa
